Трохи січневої статистики
Трохи січневої статистики

Поділитися новиною:

Трохи січневої статистики

Теофіпольський ДРАЦС інформує

У січні 2018 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області було зареєстровано всього 66 актів цивільного стану.

З них -18 народжень. Шістнадцять свідоцтв про народження було вручено безпосередньо у пологовому будинку. Ініціатива Мін’юсту з надання свідоцтв про народження почала втілюватися в життя у 2015 році. На Теофіпольщині така послуга діє з травня 2016 року. За цей час теофіпольським, білогірським та, прибулим із інших районів та областей породіллям, було вручено більше двох сотень свідоцтв про народження. Ця послуга дійсно дуже актуальна, бо вона полегшує життя молодим батькам, яким потрібно займатися немовлям, а не бігати по установах для отримання свідоцтва про народження Відділ завжди йде назустріч молодим батькам і пропонує їм також послугу подати одночасно і документи на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини. .Чотринадцять заяв про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини (після вручення заявнику свідоцтва про народження у відділі державної реєстрації актів цивільного стану та у медичному закладі) було прийнято відділом у січні.

У нашому районі у січні народилось дев'ять хлопчиків та стільки ж дівчаток.

З усіх новонароджених-семеро -перші діти у своїх сім'ях, п'ятеро -другі.Двоє — це треті за рахунком діти у батьків,трьом сім'ям лелека подарував по четвертій дитині.А одна дитина є у своїй сім'ї вже шостою.Найстарші батьки відповідно 1970 та 1975 року народження, наймолодші: тато- 1998, а мама-1996 року народжнення.
Серед чоловічих імен у січні було надзвичайно популярним ім'я Максим.Цим іменем було названо трьох хлопчиків.А ще хлопчиків називали Іллею, Євгеном, Макаром, Марком, Матвієм та Василем.
Серед жіночих імен, батьки вибирали для своїх дітей такі імена як: Єлизавета, Соломія, Андіана, Олександра, Анастасія, Софія, Евеліна та Даніела.

Серед усіх новонароджених-семеро -перші діти у своїх сім'ях, п'ятеро -другі.Двоє — це треті за рахунком діти у батьків,трьом сім'ям лелека подарував по четвертій дитині.А одна дитина є у своїй сім'ї вже шостою.
До речі, за даними Міністерства юстиції України, найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей у 2017 році, стали Анастасія, Софія, Анна, Артем, Максим та Олександр. 
Минулого року дівчатка найчастіше отримували імена (в порядку зменшення частоти використання) Анастасія, Софія, Анна, Марія, Вікторія, Поліна, Вероніка, Єва, Злата, Мілана та Соломія. Хлопчики - Артем, Максим, Олександр, Дмитро, Владислав, Матвій, Іван, Андрій, Ілля, Назар, Тимофій.

Крім традиційних імен, українці вибирають і незвичні. Серед таких жіночих: Кукла, Золушка, Прінцесса, Мадонна, Олімпіада, Панна, Беллатрисса, Нух, Євлалія, Осійохон, Фаустіна, Керолайн, Япіла, Прісціла, Вевея, Тіссанде, Айяру. Серед чоловічих: Роял, Тіджей, Ярасвєт, Харлампій, Цезар, Крістофор, Джейкоб, Джоні, Кристобал, Конор, Мухаймін, Дьюдонне-Рене, Потап, Мухамед Алі, Шавкавбек, Родріго, Одіссеас, Аполлон, Прохор-Джай.

У січні було зареєстровано всього вісім шлюбів. Найстаршому нареченому-47 років, його обраниці -сорок. Наймолодшому нареченому -двадцять три роки. Наймолодшій нареченій всього вісімнадцять. Найбільна різниця у віці наречених- десять років.
Було зареєстровано у січні тридцять вісім смертей.Померло вісімнадцять чоловіків і двадцять жінок.Серед померлих найстаршими були жінки дев'яноста чотирьох та дев'яноста двох років.Наймолодшими померлими були чоловіки сорока шести та сорока дев'яти років.

Було зареєстровано одне розірвання шлюбу та виконано чотири судових рішення про розірвання шлюбу. Було зареєстровано одну зміну імені. Прийнято один документ на засвідчення апостилем.Потрібно зауважити, що із запровадженням Електронного реєстру апостилів значно спростився порядок подачі документів для проставлення апостиля та їх отримання. Громадянам не потрібно їхати до Києва, витрачаючи свій час та кошти, достатньо звернутися до Теофіпольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану та через 2-3 робочі дні отримати оформлені документи.

 

О.Архіпович, начальник Теофіпольського районного відділу ДРАЦС

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3179 | Переглядів: 117Дата публікації: 14:13 05.02.2018
Версія для слабо- зорих