Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/2018 року
Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

Поділитися новиною:

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

7 лютого 2018 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації та засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017/2018 року

Обговорено питання стану реагування органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, щодо попередження виникнення надзвичайної ситуації під час погіршення погодних умов.

Протягом 9 лютого: в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомиській, Черкаській, місцями Київській та Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця; в Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця (оперативна інформація Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України № 19 від 6.02.2018 р).

Такі погодні умови можуть призвести  до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж, комунального господарства.

З метою забезпечення безпечного проїзду, недопущення скоєння дорожньо-транспортних пригод, запобігання травмуванню та загибелі громадян:

 

Комісія вирішила:

1. Начальнику РС ГУ ДСНС в Хмельницькій   області Притулі С.В., завідувачу сектора з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, сільським селищним головам, керівникам підприємств, установ, організацій.

1.1. В період 8-9 лютого поточного року забезпечити належну діяльність місцевого оперативного штабу.

1.2.  Проаналізувати та забезпечити безперебійне  функціонування на період різкого погіршення погодних умов об’єктів і мереж житлово-комунального господарства всіх форм власності.

1.3. Начальнику філії «Теофіпольський райавтодор» (Семенюк С.П.), головам сільських селищних рад забезпечити залучення до роботи максимальної кількості наявної дорожньої техніки та працівників для розчистки та  посипання автомобільних шляхів.

1.4. Начальнику відділу освіти (Мельник М.О.) при наявності відсутності проїзду, та  ожеледиці на дорогах забезпечити тимчасове припинення виходу в рейси шкільних автобусів та підвіз дітей до шкіл.

1.5. Відділу  ЖКГ та будівництва райдержадміністрації (Сапузі Л.А), головам сільських селищних з метою недопущення травмування людей забезпечити обробку вуличної шляхової мережі населених пунктів району, провести роботу з керівниками підприємств, організацій,  забезпечення розчистки прилеглої території,  посипання під’їзних шляхів до лікувальних закладів та інших важливих соціальних об’єктів населених пунктів району.

1.6.  Начальнику відділу освіти (Мельник М.О.),  керівнику КП «Тепловик» (Демянов В.І) сумісно з керівником КП «Теофіпольлісвод» забезпечити створення 3-х денного запасу палива для роботи під порядкових котелень на твердому паливі.

1.7.  Керівникам сільськогосподарських формувань забезпечити стабільну, прогнозовану роботу агропромислового комплексу району, особливо тваринництва.

1.8. Сільським селищним голова, керівникам підприємств, установ, організацій оперативно реагувати  на утворення снігового покрову (налипання мокрого снігу), утворення крижаних бурульок  на дахах адміністративних приміщень, приватного сектору, недопущення аварій, пошкоджень покрівлі,  і як наслідок травмування людей.

1.9.  Начальнику Теофіпольського відділення  поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Стучинський С.А.)  забезпечити належний контроль за дотриманням правил пасажирських перевезень, безпеки людей під час проїзду на транспорті, виконання вимог обмежень руху великогабаритних транспортних засобів під час ускладнення дорожньої обстановки.

1.10.  Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (І.Барановська) спільно з РС ГУ ДСНС України в області (Притула С.В.) забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо ускладнення погодних умов;

2.  Головним лікарям (Теофіпольської центральної районної лікарні Шкрабі С.І. центру первинної медико-санітарної допомоги Кравчук О.Ф.) забезпечити  належне  функціонування центральної районної лікарні та  ФАПів.   

3. Керівнику Теофіпольської підстанція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф  Шепетівської станції ЕМД та МК Хмельницького обласного  центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Микитюк Л.В) при ускладненні проїзду сумісно з філією «Теофіпольський райавтодор» (Семенюк С.П.)  та  РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій   області (Притула С.В.)   забезпечити  надання першої невідкладної медичної допомоги населенню району.

4. Сільським селищним головам, начальнику управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Лебідь Н.І), начальнику районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Чоха Р.І), начальнику Теофіпольського відділення  поліції Красилівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області (Стучинський С.А.)   організувати щоденне обстеження методом соціального патрулювання  одиноко проживаючих, соціально незахищених,  та схильних до зловживання спиртних напоїв на території району, приділити посилену увагу одиноким та пристарілим громадянам, вжити вичерпних заходів щодо забезпечення опалювання їх помешкань та надання іншої допомоги, за необхідності забезпечити їх направлення до соціальних закладів,  взяття на особливий контроль  місця з масовим перебуванням людей (особливо заклади торгівлі та харчування) щодо попередження випадків переохолодження людей.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І).

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3194 | Переглядів: 186Дата публікації: 16:09 07.02.2018
Версія для слабо- зорих