Проведено засідання робочої групи
Проведено засідання робочої групи

Поділитися новиною:

Проведено засідання робочої групи

9 лютого 2018 року, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя, за участю членів робочої групи.

На порядок денний засідання винесено питання про виконання завдань робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв та збіжжя.

По даному питанню проінформував Петро Григорович, який повідомив, що на контактний телефон, визначений на засіданні робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя відомостей не надходило.

Також виступила начальник юридичного відділу райдержадміністрації Галина Андрощук, яка повідомила яка повідомила про забезпечення вжиття заходів з підвищення рівня правової обізнаності землекористувачів, з метою попередження випадків порушення законних прав та інтересів даної категорії населення. Зокрема, про те, що під час проведення розширеної наради з головами сільських. селищних рад в січні 2018 року  звернула увагу сільських голів та присутніх про роботу робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель  аграріїв чи збіжжя, яка створена щоб забезпечити комплексний підхід в боротьбі з незаконним заволодінням земельних ділянок сільськогосподарського призначення та оперативного реагування на будь-які порушення прав землевласників.  Та повідомила  присутнім, що визначено контактні телефони обласного оперативного штабу: 76-57-49 та 067-270-82-99 та районної робочої групи – 0671954231.

По закінченню засідання робочої групи було вирішено інформацію питання порядку денного взяти до відома.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3210 | Переглядів: 126Дата публікації: 09:38 09.02.2018
Версія для слабо- зорих