ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ

Поділитися новиною:

ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ ЗАПОБІГТИ, ВРЯТУВАТИ, ДОПОМОГТИ

Для ознайомлення дітей із професією рятувальника працівники Теофіпольського районного сектору та 36 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області 9 лютого відвідали Базалійську школу та продемонстрували пожежну техніку та її можливості.

На території школи було проведено розповідь про пожежний автомобіль, пожежно-технічне обладнання та їх технічні можливості. Діти мали нагоду приміряти захисні костюми та протигази, оглянути пожежну техніку та рятувальне обладнання. Також працівники ДСНС нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності та пояснили, чому так важливо їх дотримуватися. Серед учасників акції були розповсюджені пам’ятки та листівки застережливого характеру, щодо правил пожежної безпеки, та правил поведінки на льоду.

У ході проведення заходу діти ознайомились із пожежно-рятувальною технікою та обладнанням, що використовується під час гасіння пожеж та ліквідації різноманітних надзвичайних ситуацій.

У своїх руках дітлахи тримали ПТО, а також приміряли пожежну каску. Рятівники демонстрували спецодяг, розповідали про ті надзвичайні події, з якими зустрічаються в реальному житті.

Діти із захопленням взяли участь у заході, задавали багато питань працівникам пожежно-рятувального поста, а також фотографувалися на згадку.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3216 | Переглядів: 174Дата публікації: 14:21 09.02.2018
Версія для слабо- зорих