Щотижнева нарада голови райдержадміністрації
Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада голови райдержадміністрації

12 лютого 2018 року голова районної державної адміністрації Юрій Маєвський провів щотижневу оперативну нараду, в ході якої були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу

В нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій району, представник ЗМІ.

Розпочинаючи нараду, Юрій Францович наголосив на вчасному виконанні всіх законодавчих актів, доручень та вказівок керівництва. Дав чіткі вказівки керівникам галузі медицини, освіти, культури в районі організувати та провести заходи щодо забезпечення мінімальних соціальних гарантій (мають бути ліквідовані 0.25 та 0.5 заробітні ставки).

На нараді обговорено питання: про надзвичайні ситуації в районі за минулий тиждень; криміногенну ситуацію в районі; місцевий та державний бюджети; пільги та субсидії громадянам, які виділяються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації; стан справ в ветеринарній медицині; в сфері сільського господарства, культури, освіти, житлово-комунального господарства.

Кожен із присутніх на нараді керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників районних служб доповів очільнику району про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

Юрій Францович дав вказівки: зосередитися на цьому тижні на проведенні наради з сільгосптоваровиробниками району; зробити чіткий аналіз по кожній структурі стосовно розміру заробітної плати; довести до відома громадськості інформацію про роботу сільських та селищних голів району; завершити прорахунок потреби в коштах по дорогах району; доопрацювати проекти для подання у ДФРР на 2018 рік; організувати проведення на належному рівні Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів 15 лютого 2018 року.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3223 | Переглядів: 163Дата публікації: 14:20 12.02.2018
Версія для слабо- зорих