Cемінар-практикум для вчителів іноземної мови на тему «Інтерактивні методи і форми роботи на уроках німецької мови»
Cемінар-практикум для вчителів іноземної мови на тему «Інтерактивні методи  і форми роботи на уроках німецької мови»

Поділитися новиною:

Cемінар-практикум для вчителів іноземної мови на тему «Інтерактивні методи і форми роботи на уроках німецької мови»

Відділ освіти райдержадміністрації інформує

Відповідно до плану роботи районного методичного центру, 14 лютого 2018 року, на базі  Карабіївської  ЗОШ  І –ІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів іноземної мови на тему «Інтерактивні  методи  і форми роботи на уроках німецької мови».  Основними завданнями семінару були:

- узгодити та затвердити тактику педагогічної діяльності по формуванню позитивної мотивації до навчальної діяльності учнів в умовах Нової української школи;

- розкрити методологічну основу та показати практичне застосування інтерактивних методів навчання на уроках німецької мови;

- ознайомити з найбільш ефективними методами  і формами інтерактивних технологій навчання  на уроках іноземних мов.

Семінар відкрила методист РМЦ Марчук М.В., яка наголосила, що сьогодні недостатньо лише володіти іноземною мовою для повноцінного взаєморозуміння, а необхідні знання усього комплексу форм комунікативного спілкування та формування креативної особистості, її здатність до творчого, нестандартного мислення. Саме до такого підходу закликає і Державний стандарт базової і повної загальної середньої освіти і концепція Нової української школи.

Учителі Огінська С.В. (Теофіпольський  НВК «ЗОШ  І – ступеня- гімназія», Денисова  Т.В.( Строковецька  ЗОШ  І –ІІ ступенів) поділилися із присутніми колегами досвідом використання інтерактивних технологій під час проведення навчальних занять із німецької мови. Вчителька Лисогірської ЗОШ  І –ІІ ступенів Шведюк  Н.В. презентувала власний  досвід роботи.

Вчителі відвідали урок німецької мови, який провела вчителька Музика Г. В., а також виховний захід.

 

За матеріалами РМЦ

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3246 | Переглядів: 177Дата публікації: 16:30 14.02.2018
Версія для слабо- зорих