Засідання ради сектору культури райдержадміністрації
Засідання ради сектору культури райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання ради сектору культури райдержадміністрації

15 лютого 2018 року, в приміщенні дитячої музичної школи, відбулось розширене засідання ради сектору культури райдержадміністрації за участю першого заступника голови Теофіпольської райдержадміністрації Петра Вільшинського, керівництва та працівників закладів культури району.

На засіданні було обговорено питання: про підсумки організаційно-творчої та фінансово–господарської діяльності установ культури району за 2017 рік та перспективи розвитку на 2018 рік; нагородження кращих працівників культури району за підсумками 2017 року; затвердження членів ради сектору культури райдержадміністрації
на 2018 рік.

Зі словами подяки за плідну співпрацю у 2017 році виступила завідувач сектору культури райдержадміністрації Лідія Філик. Виступаюча підвела підсумки роботи галузі, означила позитивні здобутки та проблемні моменти, розповіла про мережу закладів культури району.

Петро Григорович зазначив, що для розвитку культури району багато зроблено впродовж року. Влада не залишається осторонь, розуміючи всю важливість різноманіття культурного життя. У перспективних планах завершити першу чергу будівництва будинку культури смт Теофіполь до травня 2018 року. Подякував усім працівникам закладів культури за їх щоденну працю, активність та наполегливість в роботі. Нагородив кращих з них Почесною Грамотою Теофіпольської районної державної адміністрації.

 

Приєднані документи:

звіт Філик Л. І. по підсумках 2017 року на колегію РДА 4
Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3253 | Переглядів: 148Дата публікації: 13:46 15.02.2018
Версія для слабо- зорих