Урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру
Урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

6 березня в залі дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Представниць прекрасної статі привітала керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун. Побажала присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру, Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих жінок району.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від ведучих заходу Олександра Шевчука та Олександра Вівсянка. Чудовим подарунком для всіх жінок стала святкова концертна програма. Глядацька аудиторія щиро дякувала оплесками учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Фотозвіт.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3394 | Переглядів: 275Дата публікації: 14:01 06.03.2018
Версія для слабо- зорих