Ю.Маєвський: "Постачання електроенергії для житлового фонду селища цукрового заводу – основне питання порядку денного"
Ю.Маєвський: \"Постачання електроенергії для житлового фонду селища цукрового заводу – основне питання порядку денного\"

Поділитися новиною:

Ю.Маєвський: "Постачання електроенергії для житлового фонду селища цукрового заводу – основне питання порядку денного"

19 березня 2018 року голова райдержадміністрації Юрій Маєвський провів робочу нараду з керівництвом ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод».

Обговорено питання відкриття рахунку в органах Казначейства, або від’єднанні житлового фонду від ліній електропередач ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод» та підключення до ліній Теофіпольського РЕМ.

Як зазначив голова правління ПрАТ «Теофіпольський цукровий завод» Василь Кирияченко, значна частина громадян отримує пільги та субсидію за використану електроенергію, а підприємства отримують від держави компенсацію за надання такої послуги. Однак, постановою від 08.11.2017 року №951 Кабінет Міністрів України змінив порядок фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, затверджені постановою від 4 березня 2002 року №256. Згідно нового порядку, для отримання коштів із бюджету, суб’єкти господарювання, які мають ліцензію на постачання електроенергії відкривають поточні рахунки із спеціальним режимом використання в органах Казначейства. Через відсутність у ПрАт «Теофіполсьький цукровий завод» ліцензії на постачання електроенергії – відповідно не може бути відкритий рахунок в органах Казначейства з 01.01.18 не отримує відповідних компенсацій на оплату пільг та субсидій населенню та несе фінансові збитки.

Вирішення даного питання передано у відповідні служби.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3477 | Переглядів: 297Дата публікації: 18:19 19.03.2018
Версія для слабо- зорих