В райдержадміністрації обговорено рівень заробітньої плати в районі
В райдержадміністрації обговорено рівень заробітньої плати в районі

Поділитися новиною:

В райдержадміністрації обговорено рівень заробітньої плати в районі

Спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі.

20 березня 2018 року в приміщенні районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Маєвського відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань виплати заробітної плати і зайнятості населення  в районі.

 У засіданні взяли участь члени комісії, запрошені керівники, бухгалтери підприємств, установ, організацій району.

На порядок денний винесено питання про рівень середньої заробітної плати штатних працівників у галузях економіки за січень 2018 року та зайнятість працівників бюджетної сфери району. Про виплату заробітної плати менше встановленого законодавчого мінімуму. Про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань легалізації трудових відносин в районі.

Заслухано керівника районної робочої групи та її членів, також запрошених.

За результатами обговорювання головуючим надано ряд оперативних доручень, зокрема щодо дотримання законодавства щодо забезпечення мінімальної заробітної плати та виплати заробітної плати на рівні мінімальної заробітної плати, можливості переведення працівників на повну ставку посадового окладу; управлінню соціального захисту населення тримати на постійному контролі стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях району.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3483 | Переглядів: 192Дата публікації: 11:09 20.03.2018
Версія для слабо- зорих