П.Вільшинський: "Перехід на тверде паливо дасть можливість економити бюджетні кошти"
П.Вільшинський: \"Перехід на тверде паливо дасть можливість економити бюджетні кошти\"

Поділитися новиною:

П.Вільшинський: "Перехід на тверде паливо дасть можливість економити бюджетні кошти"

Постійне зростання вартості нафтопродуктів, газу та відповідної сировини змушує Уряд і багатьох жителів України все частіше звертати свою увагу на способи отримання так званої поновлюваної (альтернативної) енергії, яка, безсумнівно, є важливим кроком для набуття енергонезалежності України та заповнення нестачі традиційних видів палива.

В умовах гострого дефіциту газу на перший план виходить питання енергозбереження, ефективного використання нафти, газу. Зменшення витрат природного газу в побутових умовах досягається за допомогою заміни газових котлів на твердопаливні, з високим коефіцієнтом корисної дії.

20 березня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, спільно з членами робочої групи, зустрівся в с.Кунча з представником ТОВ «Гідросоюзбуд» Олегом Літвіновим. Учасники наради обговорили питання переобладнання газової котельні загальноосвітньої школи в твердопаливну. Висловили пропозиції до проектно-кошторисної документації, зауваження до пуско-налагоджувальних робіт твердопаливної котельні.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3484 | Переглядів: 162Дата публікації: 11:31 20.03.2018
Версія для слабо- зорих