ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З СІМ'ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ
ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З СІМ\

Поділитися новиною:

ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА З СІМ'ЯМИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Профілактична робота з сім'ями є ефективною, якщо вона ведеться злагоджено та систематично. З метою запобігання дитячої бездоглядності та безпритульності службою у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації постійно здійснюється контроль за умовами проживання та належного утримання дітей у сім'ях які перебувають у складних життєвих обставинах.

Службою у справах дітей райдержадміністрації регулярно проводиться обстеження родин з дітьми на предмет виявлення випадків неналежного виконання батьками своїх обов’язків. Не мало ефективними є проведення індивідуальних бесід з батьками. З усіма горе-батьками проводяться профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, створення належних умов для проживання, виховання та всебічного розвитку дітей та наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей.

Працівниками служби проведена роз’яснювальна робота із батьками С. та П.  щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно 4 неповнолініх дітей та попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3527 | Переглядів: 182Дата публікації: 14:09 27.03.2018
Версія для слабо- зорих