Cемінар керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти
Cемінар керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти

Поділитися новиною:

Cемінар керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти

27 березня 2018 року на базі Теофіпольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 відбувся науково-практичний семінар керівників методичних об’єднань директорів закладів загальної середньої освіти області з проблем модернізації управління школою в контексті сучасних викликів.

Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань модернізації управлінських функцій директора закладу освіти в умовах змін.

Відкрив семінар перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко. Він акцентував увагу на основних питаннях реформування освітянської галузі.

З основними напрямками роботи та перспективами розвитку освіти Теофіпольщини присутніх ознайомила завідувач Теофіпольським РМЦ Міщишина Валентина Миколаївна.

Досвідом роботи з питань управління школою в умовах змін поділилась директор школи Блащук Світлана Георгіївна.

Завідувач науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Оксана Анатоліївна Кошка у своєму виступі акцентувала увагу присутніх на нових викликах в системі освіти та практичних діях керівників закладів загальної середньої освіти. Також вона детально зупинилася на питанні ролі керівника закладу освіти у формуванні системи науково-методичної роботи школи.

Методист науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Леонід Васильович Буймістер охарактеризував основні базові компетентності сучасного директора школи та провів практичне заняття з удосконалення досвіду прийняття правильного управлінського рішення в різних ситуаціях.

Протягом всього семінару, його модератором, першим проектором Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віктором Очеретянком робились узагальнення, надавались різноманітні методичні рекомендації та поради для врахування у подальші роботі керівниками закладів освіти.

Кожний виступ, розгляд кожного питання супроводжувався пошуком різних шляхів вирішення проблемних питань та обмін думками і досвідом роботи.

За матеріалами РМЦ відділу освіти

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3533 | Переглядів: 164Дата публікації: 15:50 28.03.2018
Версія для слабо- зорих