Як обрати «свою» професію?
Як обрати «свою» професію?

Поділитися новиною:

Як обрати «свою» професію?

В рамках реалізації комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Від мрії до дії» Хмельницьким обласним центром зайнятості був оголошений обласний заочний конкурс шкільних стінних газет “Як обрати «свою» професію?” серед учнів 8-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області. Цей конкурс мав на меті створити сприятливі умови для професійного самовизначення молоді, розширення уявлення про світ професій та формування свідомого підходу до майбутнього вибору професії.

Цими днями фінішував другий тур-півфінал конкурсу шкільних стінних газет серед учнів ЗОНЗ  Теофіпольського району. Творчі роботи учасників , а це  11 робіт, було представлено на розсуд конкурсної комісії. Роботи, які подавались на конкурс оцінювались за наступними критеріями:  рівень розкриття конкурсної тематики; змістовність інформаційної частини роботи, її вдале поєднання з ілюстративною частиною; грамотність викладення текстової інформації; оригінальність дизайну та нестандартний підхід  у виконанні  роботи; належний естетичний вигляд, дотримання вимог щодо оформлення роботи.

Кожна шкільна стінгазета виконана на аркуші формату А1. Учні продемонстрували позитивне ставлення до всіх видів професійної діяльності. Самі ж роботи були яскравим прикладом того, що наші діти талановиті, творчо розвинені, оригінальні у своєму баченні  та  уявленні про світ професій. Членам журі прийшлося нелегко, адже важко було визначитись,  яка ж команда краща. Тож після обговорення та невеликої дискусії було визначено переможців. Перше переможне місце зайняла робота команди Теофіпольського НВК « ЗОШ І ст–гімназія». Робота команди Новоставецької  ЗОШ  посіла другу призову сходинку. Третє ж призове місце  отримала  команда  з Волице-Полівської  ЗОШ .  

Вітаємо всіх призерів та учасників конкурсу, бажаємо їм вдалого професійного вибору та  успіхів в майбутньому.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3588 | Переглядів: 184Дата публікації: 11:35 05.04.2018
Версія для слабо- зорих