Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу
Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу

Поділитися новиною:

Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу

В тому, що служба в армії є почесним обов'язком кожного патріота, переконані жителі нашого району, яких сьогодні урочисто відправляли на строкову військову службу.

На виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 278/2018-р  „Про організацію в області  чергових призовів громадян України на строкову військову службу  у 2018 році”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 14 березня 2018 року № 72/2018-р «Про організацію в районі  чергових призовів громадян  України на строкову військову службу  у 2018  році», 10 квітня 2018 року у Теофіпольському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи 8-х призовників.

Юнаків із цією важливою подією у їхньому житті привітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, районний військовий комісар Василь Кубін, митрофорний протоієрей отець Олександр, настоятель Свято-Михайлівської УПЦ.

До призовників з напутніми словами звернувся районний військовий комісар Василь Кубін. Подякував призовникам за те, що не побоялись йти служити в армію, а їхнім батькам за те, що виховали достойних громадян України. Він наголосив, що строковики не будуть направлятися в зону проведення АТО. Вони проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, після цього будуть розподілені у військові частини бойового забезпечення. Районний військовий комісар побажав призовникам з честю справитись з покладеними завданнями, опанувати військову спеціальність і бути достойними захисниками Батьківщини.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський зазначив, що боронити свою державу, непохитно стояти на варті її незалежності та територіальної цілісності завжди було і завжди буде святим та почесним обов'язком кожного громадянина України. Побажав юнакам достойної служби і витримки та ніколи не забувати, що вони виконують гідну справу.

Також, до призовників звернувся отець Олександр, побажав міцного здоров’я, витримки, сили духу та незламності і вручив призовникам іконки-обереги.

 

 

.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3611 | Переглядів: 279Дата публікації: 10:22 10.04.2018
Версія для слабо- зорих