Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує
Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Поділитися новиною:

Служба у справах дітей райдержадміністрації інформує

Службою у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації постійно здійснюється контроль за умовами проживання та належного утримання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім′ях опікунів піклувальників.

Працівниками служби у справах дітей  спільно з працівниками Теофіпольського відділення  поліції Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій обл 11 квітня 2018 року проведено профілактичний рейд ″Діти вулиці″″Вокзал″в селах району.

Не мало ефективними є проведення індивідуальних бесід з батьками. З усіма батьками та опікунами проводяться профілактичні бесіди щодо здорового способу життя, створення належних умов для проживання, виховання та всебічного розвитку дітей та наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей.

Працівниками служби проведена роз’яснювальна робота із батьками, опікунами, складено акти обстеження умов проживання дітей та попереджено про адміністративну відповідальності, за неналежне виконання батьківських обов’язків відносно дітей.

Служба у справах дітей РДА

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3631 | Переглядів: 307Дата публікації: 13:43 12.04.2018
Версія для слабо- зорих