Квітнева статистика
Квітнева статистика

Поділитися новиною:

Квітнева статистика

Теофіпольський ДРАЦС інформує

У квітні 2018 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області зареєстровано двадцять три актові записи про народження, з них сімнадцять народжень було зареєстровано відділом, десяти громадянам документи про державну реєстрацію народження вручено безпосередньо у Теофіпольському пологовому будинку. Батьки мають можливість одержати документи для реєстрації проживання новонародженої дитини, ще до виписки матері з пологового будинку. Семеро батьків скористались цією послугою, їм було вручено документи для реєстрації місця проживання дитини разом із свідоцтвом про народження. Було зареєстровано 51 смерть, одинадцять шлюбів та одне розірвання шлюбу. Виконано три судових рішення про розірвання шлюбу та проставлено відповідні відмітки в актових записах про шлюб.
У минулому місяці наші краяни обирали для дітей не лише популярні, але й рідкісні імена. В другий місяць весни. народилося більше дівчаток, аніж хлопчиків. Дванадцятеро дітей є первістками у своїх сім'ях. У п'яти сім'ях народилось по другій дитині. Крім того, у багатодітних сім'ях, в яких вже є троє і більше дітей, народилося п'ятеро немовлят.
Серед новонароджених 10 хлопчиків і 12 дівчаток. (Одна дитинка, на жаль, зареєстрована як мертвонароджена)
У квітні хлопчиків називали Іваном, Тарасом, Арсеном, Владиславом, Ярославом, Даниїлом, Давидом, Юрієм, Дмитром.
Зате серед жіночих імен- розмаїття батьківської фантазії.Тут поряд з традиційними Катериною, Поліною, Валерією,Єлизаветою та Олександрою, зареєстровано народження дівчаток з іменами : Емілія, Аріна, Ніка, Діана,Злата.
Наймолодша мама 1999 року народження, найстарші батьки -відповідно 1983 та 1982 року народження. Останнім часом серед жінок стало тенденцією народжувати дітей, не перебуваючи в зареєстрованому шлюбі. У квітні було проведено сім державних реєстрацій народжень дітей, відомості про батька у свідоцтвах про народження яких записані зі слів матері.
Всього за квітень 2018 року у нашому районі померла 51 особа.Серед них-23 жінки та 28 чоловіків. Чоловіків у віці за вісімдесят років померло всього п'ять осіб. Чотири особи померли у віці семидесяти років і старші.Одинадцять осіб померло у віці від шестидесяти до семидесяти років. Двом померлим чоловікам було всього по п'ятдесят років.Одному сорок дев'ять, а одному померлому не було ще й сорока років.
Серед жінок три особи померло у віці за дев'яносто років, десятьом померлим було за вісімдесят. Одній всього сорок вісім років, одній-п'ятдесят вісім, двом трохи більше шестидесяти, а п'ятеро жінок померли у віці за сімдесят років.
Особи молодшого віку помирали від раптової серцевої смерті, гострого порушення мозкового кровообігу, тромбемболії легеневої артерії,цукрового діабету, онкологічних захворювань, гепатиту та церозу печінки. Особи старшого віку хворіли на ішемічну хворобу серця, генералізований атеросклероз.
У квітні виявили бажання зареєструвати шлюб одинадцять пар. У трьох пар це вже не перший шлюб. Вісім пар стали на весільний рушничок вперше.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3763 | Переглядів: 99Дата публікації: 15:24 03.05.2018
Версія для слабо- зорих