Розпочато перевірку цивільного захисту району
Розпочато перевірку цивільного захисту району

Поділитися новиною:

Розпочато перевірку цивільного захисту району

22 травня на Теофіпольщині розпочалася контрольна перевірка виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб у Теофіпольському районі.

Впродовж 3 днів комісія, очолювана заступником начальника Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Сергієм Нікітішиним, проводитиме аналіз діяльності аварійно-рятувальних служб, вивчатиме роботу органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет виконанням вимог законів з питань цивільного захисту, дотримання пожежної та техногенної безпеки.

В період з 22 по 24 травня члени комісії перевірятимуть готовність аварійно-рятувальних служб до реагування на виникнення надзвичайних ситуацій, стан інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, систему здійснення оповіщення тощо.

За результатами перевірки будуть визначені проблемні питання у регіоні та рівень взаємодії між усіма екстреними службами району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3909 | Переглядів: 146Дата публікації: 11:08 22.05.2018
Версія для слабо- зорих