Україна підтримує проведення шостого раунду Мультиіндикаторного кластерного обстеження домогосподарств (MICS) в Україні за сприяння ЮНІСЕФ
Україна підтримує проведення шостого раунду Мультиіндикаторного кластерного обстеження домогосподарств (MICS) в Україні за сприяння ЮНІСЕФ

Поділитися новиною:

Україна підтримує проведення шостого раунду Мультиіндикаторного кластерного обстеження домогосподарств (MICS) в Україні за сприяння ЮНІСЕФ

23 травня 2018 року відбулася зустріч Степана Кубіва, Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України з представниками міжнародних організацій щодо проведення шостого раунду MICS в Україні. Використання даних МІCS забезпечить підґрунтя для якісного моніторингу реалізації Цілей Сталого Розвитку до 2030 року.

Під час зустрічі Степан Кубів зауважив, що проведення шостого раунду MICS в Україні дозволить отримати достовірні дані щодо демографічних показників, показників харчування, здоров’я дітей, доступу до питної води та санітарних умов, дитячої смертності, репродуктивного здоров’я, розвитку дитини, освіти, захисту прав дитини, ВІЛ/СНІДу, інших індикаторів, які в подальшому будуть корисними для моніторингу становища дітей, жінок та домогосподарств у цілому.

«Ці дані також будуть використані для моніторингу національного розвитку, оцінки впливу реформ на найбільш уразливі групи населення та для підготовки національних звітів щодо прогресу країни на шляху досягнення Цілей Сталого Розвитку», - підкреслив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр додав, що поточні реформи Уряду України у сфері охорони здоров’я, освіти, пенсійної сфери, децентралізації спрямовані на позитивні зміни якості життя населення країни та сталий розвиток України. Він додав, що наступний етап обстеження буде проводитися із застосуванням сучасних технологій для оптимізації як процесу обстеження, так і обробки отриманих даних.

“Важливо, що після п’яти попередніх раундів MICS черговий раунд дослідження планується проводити з використанням планшетів. У подальшому ця практика знадобиться для інших масштабних проектів, як от перепис населення України”, - підкреслив Степан Кубів.

У свою чергу Михайло Тітарчук, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України зазначив: «Для вироблення оптимальних управлінських рішень в умовах обмежених ресурсів необхідно спиратися на якісний аналіз даних з максимально можливим рівнем дезагрегації. Саме такий підхід є важливим для покращення рівня життя різних груп населення, насамперед найбільш уразливих. І саме MICS може слугувати підґрунтям для цього»

Довідково

Мультиіндикаторне кластерне обстеження домогосподарств (далі – MICS) є міжнародною програмою обстеження домогосподарств, яка реалізується ЮНІСЕФ та іншими агенціями ООН спільно з представниками численних міжнародних організацій. Обстеження MICS генерує дані щодо індикаторів, які використовуються для вироблення політики, орієнтованої на результат із зазначенням базового рівня (evidence based policy making) та є дієвим інструментом для розроблення та впровадження програмних документів у таких сферах, як розвиток дитини, особливо у ранньому дитинстві, репродуктивне здоров’я, післяпологове спостереження та низька вага при народженні, санітарно-гігієнічні умови тощо.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/ukrayina-pidtrimuye-provedennya-shostogo-raundu-multiindikatornogo-klasternogo-obstezhennya-domogospodarstv-mics-v-ukrayini-za-spriyannya-yunisef

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3923 | Переглядів: 123Дата публікації: 08:13 24.05.2018
Версія для слабо- зорих