Привітання голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з Днем захисту дітей
Привітання голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з Днем захисту дітей

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з Днем захисту дітей

Дорогі юні друзі! Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголосок теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди.

Діти – це квіти нашого життя, неоцінений скарб. Майбутнє України залежить від того, яке підростаюче покоління ми виховаємо, які зерна справедливості, мужності та добра в них закладемо. Від нас залежить, в якій країні будуть жити наші діти, якою мовою вони розмовлятимуть та на яких традиціях зростатимуть. Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців – посилюється зараз, коли на шляху європейського становлення нашої країни постали нові виклики та випробування. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все, щоби для наших дітей європейське майбутнє України з відповідним рівнем життя та цінностями стало реальністю.

Любі діти! Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні. Тож від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та радості. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра вам, мирного неба над головою та успіху у всіх починаннях!

 

З повагою і найкращими побажаннями до вас,

голова адміністрації Юрій Маєвський 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3951 | Переглядів: 255Дата публікації: 12:44 01.06.2018
Версія для слабо- зорих