Травнева статистика
Травнева статистика

Поділитися новиною:

Травнева статистика

Теофіпольський ДРАЦС інформує

У травні 2018 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції зареєстровано 18 актових записів про народження. Десять свідоцтв про народження вручено у Теофіпольському пологовому будинку. Батьки мають можливість одержати документи для реєстрації проживання новонародженої дитини, ще до виписки матері з пологового будинку. Семеро батьків скористались цією послугою, їм було вручено документи для реєстрації місця проживання дитини разом із свідоцтвом про народження. Було зареєстровано 44 смерті десять шлюбів  та одне розірвання шлюбу. Виконано одне судове рішення про розірвання шлюбу. Зареєстровано одну зміну  імені.

Серед новонароджених шість  хлопчиків і дванадцять дівчаток.Серед найпоширеніших  чоловічих імен-Олександр, Киріл, Артур,  Артем, Данило, Матвій. Дівчаток називають іменами Мілана, Вікторія, Соломія, Даяна, Евеліна, Ірина, Софія, Юрія. Наймолодшій мамі всього вісімнадцять років, найстаршому татові  тридцять дев'ять, а матері- тридцять три роки. Семеро  дітей-перші діти в своїх сім'ях, восьмеро- другі за рахунком, дві сім'ї стали батьками вже втретє.Одна дитина- четверта дитина у матері.

  Всього за травень 2018 року у районі померло 44 особи.Серед них-двадцять п'ять жінок та дев'ятнадцять чоловіків. Причиною смерті  громадян старшого віку є:  ішемічна хвороба серця, генералізований атеросклероз. Серед померлих чоловіків жоден не досягнув вісімдесятирічного віку. Наймолодшому  було всього тридцять дев'ять.Одинадцять чоловіків померли у віці за шістдесят років, чотирьом було  за п'ятдесят, одному померлому всього сорок п'ять. Помирали чоловіки від раптової серцевої смерті, інфаркту, внаслідок нещасних випадків.Серед жінок -наймолодшій померлій було всього сорок п'ять. Три жінки померли, не доживши до шістдесяти років.Троє -залишили цей світ уже  у віці за дев'яносто. Загалом всі інші померлі мали від сімидесяти до вісімдесяти і більше років.

У минулому  місяці в районі було зареєстровано дванадцять шлюбів. Наймолодшому нареченому двадцять два роки.  Наймолодшій нареченій-вісімнадцять. Наречені вибирають собі коханих чоловіків старших від себе  на вісім, дев'ять і навіть дванадцять років.А в  одному шлюбі наречена обрала для себе чоловіка, молодшого на п'ятнадцять років.

 

О.Архіпович, начальник Теофіпольського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/3984 | Переглядів: 144Дата публікації: 15:15 05.06.2018
Версія для слабо- зорих