Проведено огляд місцевих пожежних команд Теофіпольського району
Проведено огляд місцевих пожежних команд Теофіпольського району

Поділитися новиною:

Проведено огляд місцевих пожежних команд Теофіпольського району

З метою покращення роботи, спрямованої на запобігання та мінімізацію негативних наслідків при виникненні надзвичайних ситуацій та пожеж у населених пунктах сільської місцевості, готовності до реагування на пожежі під час весняно-літнього періоду та жнивної компанії 2018 року, проведено огляд пожежно-рятувальних підрозділів.

11 червня 2018 року перший заступник голови Теофіпольскої районної державної адміністрації Петро Вільшинський взяв участь в огляді місцевих пожежних команд Теофіпольського району щодо їх готовності до виконання дій за призначенням у відповідності до графіку на території Теофіпольського районного сектору 36 ДПРП Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області. Огляд проведено  на виконання листа першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Кальніченка В.І. від 04.06.2018 №70/30-36-2532/2018

Під час проведення огляду перевірено стан пожежних автомобілів, їх укомплектованість необхідним пожежно-рятувальним обладнанням, забезпеченість членів МПК спеціальним одягом, спорядженням, переносними радіостанціями.

За результатами проведеної роботи буде проінформовано обласну державну адміністрацію через Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4023 | Переглядів: 134Дата публікації: 15:07 11.06.2018
Версія для слабо- зорих