Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

12 червня 2018 року, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

Результати  проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту.

З питаннями присутніх ознайомив завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Комісарчук. Вивчивши питання, комісія одноголосно вирішила:

Комісія вирішила:

1. Інформацію завідувача сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Комісарчука В.І., та  начальника РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області Притули С.В – про результати  проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту відповідно до «АКТУ комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту»  взяти до відома.

2. Першому заступнику голови райдержадміністрації затвердити «План усунення недоліків виявлених під час проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту» -додається.

 3. Завідувачу сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Комісарчуку В.І., матеріали:

-  «АКТ комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту» -додається;

- «План усунення недоліків виявлених під час проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту» - додається;

- протокольне рішення засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 10 від 12.06.2018 року;

довести  до голів сільських, селищних рад, начальників спеціалізованих служб цивільного захисту району, голів місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, та комісії з питань евакуації району, керівників потенційно небезпечних об’єктів, відділу освіти райдержадміністрації, центральної районної лікарні, сектору культури райдержадміністрації, управління соціального захисту райдержадміністрації, та суб’єктів господарювання.

4. Головам сільських, селищних рад, начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту району, голам місцевої  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій райдержадміністрації та  комісії з питань евакуації району, керівникам потенційно небезпечних об’єктів, головному лікарю центральної районної лікарні, начальнику відділу освіти райдержадміністрації, завідувачу сектору культури райдержадміністрації, начальнику управління соціального захисту райдержадміністрації, та керівникам суб’єктів господарювання:

4.1. Проаналізувати надані матеріали комплексної перевірки.

4.2. Усунути недоліки відповідно до термінів вказаних в «Плані усунення недоліків виявлених під час проведення комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту».

5. На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 10.05.2018 року № 438/2018-р «Про організацію роботи консультативних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування» та підпункту 4.4 «Акту комплексної перевірки та оцінки діяльності Теофіпольської РДА щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту» визначити базовим - опорним консультативним пунктом району  - консультативний пункт при Теофіпольській селищній раді.

6. Про виконання даного рішення, та плану усунення недоліків  інформувати голову  місцевої   комісії з питань ТЕБ та НС через сектор з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації (Комісарчук В.І.).

7. Контроль за виконанням  рішення покласти на завідувача сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Комісарчука  В.І., та  начальника РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області Притулу С.В.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4026 | Переглядів: 135Дата публікації: 13:53 12.06.2018
Версія для слабо- зорих