Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики

Поділитися новиною:

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики

12 червня 2018 року голова райдержадміністрації Юрій Маєвський взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

Розпочав та провів засідання  голова комісії Володимир Пицюк.

На засідання комісії виносилися питання:

1. Про депутатський запит Корнійчука М.В.

2. Про виконання Програми безоплатної правової допомоги населенню Теофіпольського району на 2016-2017 роки.

3. Про хід виконання Програми підтримки діяльності районних громадських організацій.

4. Про хід виконання Районної цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів-пожежної охорони Теофіпольського району на 2017-2021 роки .

5. Про хід виконання Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої бездоглядності на 2016-2020 роки .

6. Про хід виконання Комплексної програми використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Теофіпольського району па 2017-2020 роки .

7. Про хід виконання Програми матеріально-технічного забезпечення процесу виконання районною державною адміністрацією регіональної політики розвитку Теофіпольського району на 2017-2019 роки.

8. Про внесення змін до Районної програми правової освіти  населення на 2016-2020 роки.

9. Про створення комунальної установи «Інсклюзивно - ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області»..

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 07 березня 2018 року № 38- 17/2018 «Про виключення з переліку закладів культури базової мережі Теофіпольського району малопотужних закладів культури».

11. Про припинення діяльності малопотужних закладів культури та створення бібліотечних пунктів.

12. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Теофінольський центр первинної медико - санітарної допомоги» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

13. Про продовження терміну дії контракту з головним лікарем Теофіпольського центру первинної медико - санітарної допомоги

14. Про внесення змін до плану роботи районної ради па 2018 рік.

15. Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, а також вартості послуг на приватизацію державного житлового фонду, що виконуються Теофіпольським районним бюро технічної інвентаризації.

16. Про скасування рішення районної ради під 07 березня 2018 року № 1 І-І7/208 «Про передачу комунального майна».

17. Про передачу комунального майна у тимчасове безоплатне користування.

18. Про надання дозволу на списання комунального майна.

19. Про передачу на баланс комунального майна.

20. Про передачу комунального майна у тимчасове безоплатне користування.

21. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та звільнення з посад підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад, сіл. селищ Теофіпольського району.

22. Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Теофіпольського району Хмельницької області.

23. Про затвердження технічної докуметації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, розташованої за межами населених пунктів Михнівської сільської ради, Теофіпольського району Хмельницької області, яка надається в оренду ФГ « Михнівка».

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової он земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду громадянину ЗОТОВУ Михайлу Івановичу для рибогосподарських потреб на території Турівської  сільської ради Теофіпольського району, Хмельницької області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення фермерського господарства на території Новоставецької сільської ради, Теофіпольського району Хмельницької області,  яка надається в оренду ФГ «Світять».

26. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно- територіальною утворення села Червоний Случ на території Гальчинецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

27. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно- територіального утворення села Євізаветпіль  па території Гальчинецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

28. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно- територіального утворення села Новоіванівка на території Гальчинецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

29. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно- територіального утворення села Поляхова на території Поляхівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

30. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни), адміністративно- територіального утворення села Кузьминці на території  Поляхівської сільської ради Теофіпольського районі Хмельницької області.

31. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) адміністративно- територіального утворення села Романоно на території Поляхівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

32. Про внесення змін до рішення районної ради від 31 березня 2017 року № 10/2017 « Про затвердження списку присяжних».

33. Про внесення змін до рішення районної ради від 11 грудня 2015 року №6-1/2015 «Про обрання голів та склад постійних комісій районної ради»..

34. Про внесення змін до рішення районної ради від 30 грудня 2010 року № 10-3/2010 «Про структуру  та чисельність виконавчого апарату районної ради».

35. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

36. Різне.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4032 | Переглядів: 187Дата публікації: 15:26 12.06.2018
Версія для слабо- зорих