Засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя
Засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

Поділитися новиною:

Засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

Відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

12 червня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя, за участю членів робочої групи.

На порядок денний засідання винесено питання про виконання завдань робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв та збіжжя.

На початку засідання Петро Григорович повідомив, що на контактний телефон, визначений на засіданні робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя відомостей не надходило.

Також, виступила спеціаліст відділу "Теофіпольської правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги" Казюк А.Л., яка повідомила про забезпечення вжиття заходів з підвищення рівня правової обізнаності землекористувачів, з метою попередження випадків порушення законних прав та інтересів даної категорії населення. Зокрема, про те, що під час проведення виїзних прийомів громадян Базалійської селищної ради, Гаврилівської, Гальчинецької сільських рад звертала увагу сільських голів, секретарів та присутніх на прийомі громадян про роботу робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель  аграріїв чи збіжжя, яка створена щоб забезпечити комплексний підхід в боротьбі з незаконним заволодінням земельних ділянок сільськогосподарського призначення та оперативного реагування на будь-які порушення прав землевласників.  Та повідомила  присутнім, що визначено контактні телефони обласного оперативного штабу: 76-57-49 та 067-270-82-99 та районної робочої групи – 0671954231.

По закінченню засідання робочої групи було вирішено інформацію питання порядку денного взяти до відома.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4033 | Переглядів: 152Дата публікації: 16:44 12.06.2018
Версія для слабо- зорих