Проведено семінар-навчання з питань реалізації реформи місцевого самоврядування
Проведено семінар-навчання з питань реалізації реформи місцевого самоврядування

Поділитися новиною:

Проведено семінар-навчання з питань реалізації реформи місцевого самоврядування

18 червня керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у семінарі з питань реалізації реформи місцевого самоврядування та активізації процесу об’єднання для представників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадськості Теофіпольського району.

Про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування на території Хмельницької області доповів Сергій Яцковський, директор Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування.

Про фінансові переваги об’єднання територіальних громад під час заходу всіх присутніх ознайомила Наталія Любченко, радник з питань фінансів Центру Хмельницького розвитку місцевого самоврядування.

Зокрема, під час семінару, було наголошено на тому, що з об’єднанням територіальних громад зволікати не варто, адже воно відкриває багато можливостей для розвитку населених пунктів, поліпшення інфраструктури району. Державна фінансова підтримка, участь у багатьох грантових проектах — все це стане доступним лише після об’єднання.

Учасники семінару отримали дуже цікаву та змістовну інформацію, яка була надана представниками Центру з урахуванням досвіду уже створених громад у Хмельницькій області та в Україні, та мали змогу отримати відповіді на свої запитання.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4055 | Переглядів: 153Дата публікації: 14:09 18.06.2018
Версія для слабо- зорих