85 років Теофіпольській ПО УТОС
85 років Теофіпольській ПО УТОС

Поділитися новиною:

85 років Теофіпольській ПО УТОС

21 червня 2018 року, в приміщенні дитячої музичної школи, перший заступник голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петро Вільшинський взяв участь у заході з нагоди 85-річчя УТОС

Сьогодні керівництво Теофіпольської райдержадміністрації, районної ради, працівники Теофіпольського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницької області, працівники установ, організацій район прийняли участь у святковому концерті з нагоди 85-річчя створення УТОС та привітали первинну організацію інвалідів по зору з ювілеєм.

Оточуючих жахає становище людини в iнвалiдному вiзку чи прикутої до ліжка. Здавалося б, що може бути гірше? Та їм доступне сприйняття свiту, хоча б, через телебачення, пресу, вiкно. Вони бачать обличчя своїх близьких, рiдних. Але люди з глибокими аномалiями зору позбавленi, навiть, таких мiзерних можливостей. Їм невідомi i недосяжні форми, об’єми, кольори.

Вони нiколи не бачили свого власного обличчя i своїх рiдних. Лише дотик, слух i вiчна нiч…Бо хіба можна почути єгипетські піраміди чи доторкнутись до зірок? А залишок зору, якщо він є – вводить в оману, подає світ спотвореним. Дана категорія людей в усьому світі визнана найвразливішою серед інвалідів.

Теофіпольське ТПО УТОС надає підтримку незрячим людям району і забезпечує засобами до існування таких людей. Складно навіть уявити, як важко таким людям без сторонньої допомоги та підтримки.

Представники влади висловили щиру вдячність організації за роботу, за те, що її очільники приносять користь суспільству. Представники влади вручили членам організації Почесні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4081 | Переглядів: 164Дата публікації: 15:19 21.06.2018
Версія для слабо- зорих