Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з нагоди Дня скорботи і вшанування пам\

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Маєвського з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Дорогі теофіпольчани! 22 червня Україна схиляє голову у скорботі і вшановує пам'ять жертв війни.

Саме у цей день 1941 року гітлерівські війська вторглися на нашу землю, якій судилося надовго стати центром кровопролитних оборонних боїв і наступальних операцій. Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Низький вам уклін, що вистояли та перемогли, врятували від поневолення рідну землю, Європу, увесь світ.

Як не прикро усвідомлювати, сьогодні наша країна знов у вогні. На сході країни триває справжня війна – війна за свободу, за мир, за єдину Україну. На превеликий жаль, Україна має чисельні жертви як серед військових, так і серед мирного населення. Ми розділяємо з рідними і близькими загиблих глибоке почуття скорботи і непоправної втрати.

Перед реальною загрозою, яка виникла, маємо ще більше згуртуватися й убезпечити свій історичний вибір, захистити наше право вільно жити на своїй Богом даній землі. Висловлюємо щиру подяку військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стали на захист миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Наш народ переміг у Другій світовій війні і тому ми впевнені, що як переможці ми з гідністю пройдемо суворі випробування й тепер. Світла пам'ять усім загиблим за свободу України.

Ми сумуємо і пам’ятаємо про тих, кого сьогодні немає поруч з нами. І щиро віримо, що зовсім скоро над усією Україною – єдиною і неподільною – злетить голуб миру!

 

Голова райдержадміністрації                                                               Юрій Маєвський

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4084 | Переглядів: 150Дата публікації: 16:44 21.06.2018
Версія для слабо- зорих