“Час переходити від обіцянок до справ!” – В.Лозовий
“Час переходити від обіцянок до справ!” – В.Лозовий

Поділитися новиною:

“Час переходити від обіцянок до справ!” – В.Лозовий

23 червня 2018 року голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів чергову робочу зустріч із представниками китайської фірми Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка має здійснювати ремонтні роботи на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Вінниця – Кропивницький – Знам’янка (відрізок дороги від с.Головчинці і до кордону із Вінницькою областю). Головне питання, що обговорювалися – дата початку ремонтних робіт та фактори, що спричиняють їх затримку.

Як зазначив Вадим Миколайович, в облдержадміністрації поінформовані про те, що китайська фірма отримала вже друге попередження від представників Світового банку, які контролюють дотримання умов контракту. Третє таке попередження може тягнути за собою ініціацію розірвання контракту з фірмою.

“Час спливає, є значне відставання від графіку. Ви досі не почали ремонт дороги. Ми хочемо розуміти, у які терміни будуть виконуватися ті чи інші роботи. Ми хочемо конкретні дати,” – наголосив очільник області.

Пан  Лю Цзюньке,  асистент керівника проекту, доповів про те, що було зроблено з часу, що минув від попередньої зустрічі. Він зазначив, що вже отримано страховий поліс на початок робіт, однак у фірми виникли питання щодо перенесення комунікаційних мереж, що прокладені у зоні ремонтних робіт.

Під час подальшого спілкування стало зрозуміло, що представники китайської фірми досі не спромоглися підключити додаткові потужності постачання електроенергії, оскільки не отримали кошти на рахунки фірми. Пан Лі пояснив це суворим контролем з боку Китаю за валютними операціями та  затримками, що пов’язані із проведенням міжбанківських розрахунків, однак запевнив, що вже на початку наступного тижня кошти будуть отримані і направлені на оплату відповідних рахунків.

В черговий раз було порушено питання щодо постачання будівельних матеріалів (землі та щебеню). Голова облдержадміністрації поцікавився проектними розрахунками щодо джерел сировини для робіт, однак конкретного переліку пан Лі так і не спромігся надати, зазначивши, що проект робився ще у 2016 році, і з того часу ситуацію змінилася. Також він наполягав, що їм недостатньо матеріалу, що може запропонувати Головчинецький кар’єр.

На це їм було зауважено, що наразі у цьому кар’єрі було спеціально проведено роботи та зараз у наявності є достатня кількість породи для початку робіт. Більше того, вказана порода вже тривалий час не вивозиться з кар’єру, що створює перешкоди нормальному функціонуванню підприємства.

Щодо питання землі начальник САД Петро Гнидюк зауважив, що фірма з незрозумілих причин не враховує обсягів ґрунту, що будуть утворюватися під час розширення траси. Згідно відповідних розрахунків, вони можуть покрити значну частину потреби.

Як з’ясувалося у процесі подальшого спілкування, одним із головних  чинників, що затримує початок робіт, є відсутність затвердженої програми виконання робіт. Саме на виконанні цього обов’язкового пункту Вадим Лозовий рекомендував представнику китайської фірми зосередити свою увагу, адже це дасть змогу розпочати виконання робіт на першій ділянці автодороги протяжністю 400м.

Підсумовуючи зустріч, Вадим Миколайович зазначив: “Ми достатньо почули обіцянок від вас. Давно час переходити від обіцянок до реальної роботи. Маєте терміново отримати погодження програми виконання робіт та вирішити питання з підключенням до електромережі асфальтобетонного заводу.  Я і надалі буду особисто тримати на контролі роботи на автодорозі М-12”.

Джерело: http://www.adm-km.gov.ua/?p=40567

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4097 | Переглядів: 106Дата публікації: 08:14 25.06.2018
Версія для слабо- зорих