Колегія райдержадміністрації
Колегія райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Колегія райдержадміністрації

27 червня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулось засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли: керівник апарату райдержадміністрації Олена Ковцун, заступник голови районної ради Роман Непотас, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, депутати, сільські та селищні голови району.

Розглянуто наступні питання: урочиста частина до Дня Конституції України; про стан та заходи забезпечення протипожежного захисту врожаю 2018 року; про роботу виконкомів Святецької та Лідихівської сільських рад щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади; про план роботи районної державної адміністрації на ІІI квартал 2018 року.

Про стан та заходи забезпечення протипожежного захисту врожаю 2018 року проінформував Дмитро Кадай - провідний інспектор Теофіпольського районного сектору Головного Управління Державної  служби України  в Хмельницькій області з надзвичайних ситуацій. Зокрема, було зазначено, що на виконання робочого плану забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання урожаю 2018 року було проведено наступні заходи:

начальником Цивільного захисту Теофіпольського району видано наказ про утворення районного оперативного штабу з координації дій з проведення заходів та мінімізації можливих негатив­них наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною небезпекою у 2018 році;

розроблено план - графік спільних патрулювань хлібних масивів стосовно недопущення пожеж спалювання сухої трави та післяжнивних залишків;

організовано роботу щодо проведення обкошування та оборювання жнивних полів поблизу автомобільних доріг та лісових масивів сільськогосподарськими підприємствами;

здійснено заходи щодо чергування пристосованої техніки для цілей пожежогасіння техніки на хлібних масивах під час збирання урожаю;

З метою належного реагування на події які можуть виникнути  в місцях  збирання, переробки та зберігання врожаю 2018 року автомобіль 36 ДПРП АЦ-40(131)137А обладнаний пристроями для гасіння пожеж на корені. Для створення розпилених струменів води використовуються турбінні розпилювачі НРТ-5.

Для гасіння пожеж в екосистемах (суха трава, післяжнивні залишки) автомобілі 36 ДПРП забезпечені хлопушками з розрахунку 2 на автомобіль загальна кількість хлопушок в підрозділі становить 4 шт. В підрозділах на автомобілях знаходяться  картографічні матеріали лісових насаджень з поділом на квартали з нанесенням на них місць для забору води пожежними автомобілями,  безпечними проїздами та під’їздами.

 Для чергування на хлібних масивах задіяно 9 пожежних автомобілів місцевих пожежних команд та пристосована техніка для цілей пожежогасіння.

        За результатами розгляду питань прийнято відповідні розпорядження.       

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4115 | Переглядів: 158Дата публікації: 14:24 27.06.2018
Версія для слабо- зорих