Відбулося чергове засідання громадської ради
Відбулося чергове засідання громадської ради

Поділитися новиною:

Відбулося чергове засідання громадської ради

2 липня 2018 року керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у засіданні громадської ради при Теофіпольській районній державній адмінітстрації

Також у засіданні участь прийняли: заступник голови районної ради Роман Непотас, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Людмила Глов'юк, радник голови районної ради Тетяна Фільчук, представник Теофіпольської селищної ради, структурних підрозділів райдержадміністрації, члени громадських організацій району. Вела засідання голова громадської ради при райдержадміністрації Ніна Киричок.  

На засіданні розглянуто наступні питання: стан надання соціальної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування при досягненні повноліття; використання земель у Теофіпольському районі станом на 01.07.2018 року; різне.

Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації проінформувала Федорчук Оксана – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Стосовно питання використання земель у Теофіпольському районі станом на 01.07.2018 року доповіла Вознюк Зоряна - начальник відділу у Теофіпольському районі Головного управління Держгеокадастру  у Хмельницькій області.

Усі присутні мали змогу задати запитання та виступити з пропозиціями вирішення нагальних питань. Голова громадської організації «Теофіпольська районна спілка ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ «Єдиний щит» Анатолій Стучинський запропонував зібрати всіх сільських, селищних голів на наступне засідання з метою проведення інформування щодо питань виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Також, було розглянуто листи-звернення: стосовно порядку проведення ямкових ремонтів на вулицях смт Теофіполь; влаштування дитячого майданчика та дитячого футбольного поля; сортування сміття; вилову бродячих собак; надання дозволу на відвідування дітьми відкритого басейну у смт Теофіполь та інші.

Голова Громадської ради Киричок Ніна підвела підсумки засідання громадської ради, закликала громадські організації до співпраці з сільськими, селищними головами, установами та організаціями району.

За підсумками проведення громадської ради прийнято відповідні рішення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4125 | Переглядів: 155Дата публікації: 16:37 02.07.2018
Версія для слабо- зорих