Спартакіада «Сила духу»
Спартакіада «Сила  духу»

Поділитися новиною:

Спартакіада «Сила духу»

26 червня 2018 року на базі тренінгового центру Головного управління національної поліції в Хмельницькій області (м. Хмельницький) відбулася VІ обласна спартакіада «Сила духу» серед потерпілих на виробництві, які перебувають на обліку в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області.

З різних куточків області 121 учасник пройшов випробування відбіркових змагань із шести видів спорту: армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Під час церемонії урочистого відкриття начальник Управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський привітав учасників змагань та відзначив, що спартакіада стає дедалі популярнішою і цьогоріч все більше людей долучилося до неї, а це допомагає інтегрувати осіб з особливими потребами у сучасне суспільство.

Проведення спартакіади серед потерпілих на виробництві  – яскравий приклад того, що  жити повноцінним життям, сповненим подіями, новими зверненнями і перемогами,  гідний кожний громадянин України.

Завдяки надзвичайній силі духу переможцями  у особистому заліку стали наші земляки: Валерій Герешко (бомбаскет), Валентина Мельничук  (теніс), Ірина Горобець (дартс), Володимир Юрківський (шахи). Активну участь у змаганнях також брали Борис Пислар (теніс), Олександр Любецький (дартс).

Незалежно від того, хто зайняв призові місця , всі учасники - переможці і були нагороджені  медалями та грамотами, адже вони не опустили руки і, незважаючи ні на що, продовжують рухатися далі.

Тож, від щирого серця вітаємо  всіх переможців регіональних змагань і бажаємо міцного здоров’я та «сили духу» у подальших спортивних звершеннях.

Крім того, висловлюємо подяку і меценатам змагань, які підтримали цей захід та надали допомогу для належної участі учасників у спартакіаді «Сила духу». Це ФОП Щирба О.О., ТОВ «Волиця» (Кравчук В.П.), ТОВ «Святець» (Мастій В.В.). Ваша підтримка цієї доброчинної акції свідчить про те, що Ви чудово розумієте економічні негаразди і не хочете залишатися осторонь проблем своїх  земляків. Хай вам всім Бог посилає своє благословіння за ваші добрі справи.

 

 

Начальник Теофіпольського відділення                                             Ірина Стецюк

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4133 | Переглядів: 112Дата публікації: 13:34 03.07.2018
Версія для слабо- зорих