Хліб росте не для пожеж
Хліб росте не для пожеж

Поділитися новиною:

Хліб росте не для пожеж

За останні роки кількість пожеж на хлібних масивах зменшилась, але вони ще трапляються і завдають великих збитків. Ось чому зразкова органі-зація протипожежних заходів, особливо в період збирання врожаю зерно-вих, технічних культур та заготівлі грубих кормів, має першочергове значення.

Відповідальність  за підготовку протипожежних засобів найперше лежи-ть на керівниках господарств. За технічну справність і забезпеченість ними збиральної техніки відповідають головні інженери, механіки, бригадири тракторних бригад, завідуючі гаражами, механізатори та водії господарств.

На польових станах, зернових токах, майданчиках для скиртування сіни та соломи, в зерноскладах треба обов’язково мати первинні засоби пожежо-гасіння: вогнегасники, запас води, відра, лопати тощо. Серйозну увагу слід приділити фермерським господарствам, бо їхні працівники, як правило погано ознайомлені з правилами пожежної безпеки в сільськогосподар-ському виробництві і допускають багато порушень, через які можуть вини-кнути пожежі. Враховуючи це нагадуємо адресу державної служби з надзвичайних ситуацій району: смт.Теофіполь, вул. Заводська, 3. Вважаємо, що варто також іще раз наго-лосити на розташуванні скирт сіна та соломи. Мінімально допустимі відста-ні від скирт до ліній електропередач – 15, доріг – 20, будівель – 50 метрів. Скирт мають бути оборані і обгребені, відстань від скирти до скирти склада-ти не менше 20м, площа основи скирти повинна бути не більше 300 м. кв.

Якщо ж уже трапилась біда і видно, і видно що власними силами з нею не справитися, телефонуйте негайно до пожежної  охорони за номерами 01 або 3-17-92.

 

Теофіпольський РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Дмитро Кадай

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4173 | Переглядів: 100Дата публікації: 13:15 10.07.2018
Версія для слабо- зорих