Участь у вебінар-нараді
Участь у вебінар-нараді

Поділитися новиною:

Участь у вебінар-нараді

19 липня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський взяв участь у вебінар-нараді з питань організації та стану закупівель обладнання для 1-го класу нової української школи.

За дорученням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового вебінар-нарада з питань нової української школи пройшла під керівництвом директору Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації Олега Фасолі.

Участь у нараді від району прийняли: перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталія Поліщук, працівники відділу освіти райдержадміністрації, управління фінансів райдержадміністрації.

Станом на 19 липня в районі, з метою реалізації концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» укладено угоду між Теофіпольською районною та Хмельницькою обласною радами «Про передачу коштів субвенції з обласного бюджету районному бюджету».

Постановою КМУ від 4 квітня 2018 року №237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа» необхідно здійснити до фінансування з місцевого бюджету на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання для закладів загальної середньої освіти та їх доставки. Співфінансування передбачено здійснити за рахунок коштів зазначеної субвенції 90% та коштів місцевого бюджету 10 %.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4212 | Переглядів: 178Дата публікації: 12:03 19.07.2018
Версія для слабо- зорих