Володимир Бондаренко: Ми осучаснюємо державну службу, щоб всім в країні жилось комфортно, якісно і безпечно
Володимир Бондаренко: Ми осучаснюємо державну службу, щоб всім в країні жилось комфортно, якісно і безпечно

Поділитися новиною:

Володимир Бондаренко: Ми осучаснюємо державну службу, щоб всім в країні жилось комфортно, якісно і безпечно

Зараз в Україні відбуваються реформи, які, в тому числі, покликані осучаснити державну службу та зробити життя в країні кращим. Про це сказав Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко під час Форуму знайомства студентів Української Академії Лідерства.

Захід відбувся в Мистецькому арсеналі, де зібралися 220 абітурієнтів віком від 16 до 19 років. Дівчата та хлопці, які пройшли  жорсткий конкурсний відбір, адже на одне місце претендувало 14 охочих, протягом 10 місяців здобуватимуть знання в Академії.

Звертаючись до студентів Володимир Бондаренко закликав дослухатися до себе  і поділився власним  досвідом  того, що свідомо обрав роботу на державній службі.

«Зараз ми робимо реформу державної служби, осучаснюємо саме  розуміння державної служби. Державна служба це не якась там перевага. Ми працюємо для того, щоб нам з вами в цій країні жилось комфортно, якісно, безпечно. Це ті пріоритети, які ми можемо почути від Прем’єр-міністра», - наголосив Володимир Бондаренко.

Державний секретар порадив менше звертати увагу на інформацію про те, що все погано, а краще подивитьсь навколо: «Якщо ви чуєте закиди зрадофілії – відкидайте їх. Подивіться, як змінюється країна. Наприклад, подивіться на ті сервіси, які створюються і спрощують життя людям, яким менше доводиться стикатися з чиновниками».

Також Володимир Бондаренко наголосив, що перед сучасною молоддю відкрите широке вікно можливостей.

«Я бажаю, щоб ваш запал щось робити нікуди не зник, щоб ви зрозуміли, що саме ви є нашим сьогоднішнім девізом Ukraine now. Саме ви now робите перетворення для ваших батьків, майбутніх дітей і я хочу, щоб ви зробили це найкраще», - підкреслив він.

У свою чергу керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський зауважив, що присутність Державного секретаря Кабінету Міністрів на заході засвідчує: молодь є пріоритетом для розвитку нашої держави.

Окремо він також подякував команді Академії за їх нелегку, але цікаву працю та самим студентам, за те, що доклали чимало зусиль, аби навчатися в УАЛі.

«Моя порада: не марнуйте свій час: сьогодні, наступні 10 місяців і впродовж свого життя. Прийшовши і обравши Академію Лідерства ви  приймаєте її цінності. І нас це сильно мотивує, адже засвідчує, що в Україні твориться великий лідерській рух молодих людей», - зазначив Роман Тичківський.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/volodimir-bondarenko-mi-osuchasnyuyemo-derzhavnu-sluzhbu-shchob-vsim-v-krayini-zhilos-komfortno-yakisno-i-bezpechno

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4252 | Переглядів: 69Дата публікації: 08:06 30.07.2018
Версія для слабо- зорих