Відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя
Відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

Поділитися новиною:

Відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

9 липня 2018 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського відбулося засідання робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя, за участю членів робочої групи.

На порядок денний засідання винесено питання про виконання завдань робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв та збіжжя.

На початку засідання Петро Григорович повідомив, що на контактний телефон, визначений на засіданні робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя відомостей не надходило.

Також, виступила головний спеціаіліст "Теофіпольське бюро правової допомоги" Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Алла Казюк, яка повідомила про забезпечення вжиття заходів з підвищення рівня правової обізнаності землекористувачів, з метою попередження випадків порушення законних прав та інтересів даної категорії населення. Зокрема, про те, що під час проведення виїзних прийомів громадян Великолазучинської, Карабіївської, Михнівської сільських рад звертала увагу сільських голів, секретарів та присутніх на прийомі громадян про роботу робочої групи зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель  аграріїв чи збіжжя, яка створена щоб забезпечити комплексний підхід в боротьбі з незаконним заволодінням земельних ділянок сільськогосподарського призначення та оперативного реагування на будь-які порушення прав землевласників. Та повідомила  присутнім, що визначено контактні телефони обласного оперативного штабу: 76-57-49 та 067-270-82-99 та районної робочої групи – 0671954231.

По закінченню засідання робочої групи було вирішено інформацію питання порядку денного взяти до відома.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4287 | Переглядів: 96Дата публікації: 15:48 09.08.2018
Версія для слабо- зорих