Подолання корупції – передумова нашого успіху, – Глава Уряду в інтерв’ю виданню «Маарив»
Подолання корупції – передумова нашого успіху, – Глава Уряду в інтерв’ю виданню «Маарив»

Поділитися новиною:

Подолання корупції – передумова нашого успіху, – Глава Уряду в інтерв’ю виданню «Маарив»

Подолання корупції – умова успішного розвитку України і її подальшого ствердження на світовій економічній мапі. Про це в інтерв’ю ізраїльському виданню «Маарив» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«У нас за останні роки прийнято необхідне законодавство, створена інфраструктура антикорупційних органів. А нещодавно Верховна Рада схвалила всі рішення, які дозволять започаткувати роботу Вищого антикорупційного суду, - сказав Глава Уряду. - Я зі свого боку використовував усі можливості свого політичного впливу, щоб таке рішення було прийнято. А зараз Уряд уже працює над створенням організаційних передумов, аби суд розпочав роботу вчасно».

При цьому Володимир Гройсман зазначив, що боротьба з корупцією – це передусім викорінення умов для цього явища. Серед них – активне викорінення контрабанди на кордоні, подолання схем у газовій сфері, при закупівлі ліків, при розподілі коштів на регіональний розвиток, при відшкодуванні податку на додану вартість. Робота, яка ведеться в цьому напрямку, вже приносить результати. Так, завдяки запровадженню платформи ProZorro вдалося очистити систему державних закупівель. Оголошення справжньої війни контрабандистам поступово очищує кордон.

«Війну контрабанді ми оголосили насправді не вчора і не місяць тому. Два роки поспіль ми реалізуємо різні ініціативи, покликані зробити кордон прозорим для чесного бізнесу. Сірий імпорт руйнує не тільки довіру до митниці, а й нашу промисловість. Тому ми за прозорі процедури і за рівні правила для всіх», - додав Володимир Гройсман. - Моя мета, як Глави Уряду, аби кожен підприємець – чи то іноземний, чи то український – були успішними. Незалежно від сфери застосування зусиль. Успіх кожного дає успіх всій країні. Україна радо вітає всіх, хто готовий тут працювати чесно, відкрито і на благо свого підприємства й України в цілому».

Джерело: http://www.maariv.co.il/news/world/Article-655831

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4296 | Переглядів: 137Дата публікації: 16:28 13.08.2018
Версія для слабо- зорих