МОЗ України розпочало інформаційну кампанію “До школи”
МОЗ України розпочало інформаційну кампанію “До школи”

Поділитися новиною:

МОЗ України розпочало інформаційну кампанію “До школи”

Упродовж наступних тижнів у розділі "Громадянам" - "Здоров'я А-Я" будемо розказувати, як підготуватись до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоби наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним.

Основні пункти, які обов’язково треба врахувати ще до початку навчального року:

Оберіть лікаря для дитини і пройдіть профілактичний огляд. Отримайте довідку для школи і корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. 

Перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення за Календарем профілактичних щеплень. Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення. 

Придбайте необхідні для школи речі.  Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон. 

Обов’язково подбайте про робоче місце дитини. Тут мають значення багато умов — від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітлення. 

Привчіть дитину дотримуватись гігієни. 

Налаштуйтесь психологічно. Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків.

Докладніше:  Як підготуватись до школи: шпаргалка для батьків

Про усі ці теми будемо детально говорити упродовж трьох наступних тижнів: усі публікації інформаційної кампанії можна буде знайти тут: "До школи"/

Джерело: http://moz.gov.ua/article/news/moz-ukraini-rozpochalo-informacijnu-kampaniju--do-shkoli

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4297 | Переглядів: 162Дата публікації: 16:33 13.08.2018
Версія для слабо- зорих