Засідання оргкомітету по підготовці до відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України
Засідання оргкомітету по підготовці до відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України

Поділитися новиною:

Засідання оргкомітету по підготовці до відзначення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України

16 серпня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Петра Вільшинського, відбулось засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності, за участю працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ району

Під час засідання було обговорено питання щодо підготовки та проведення святкових заходів  на обласному та районному рівні.

В ході засідання члени організаційного комітету попередньо вирішили, що районний захід до Дня Державного прапора України «Уже зоря нової ери сяє» та відкриття відкриття районної Дошки пошани «Кращі люди Теофіпольщини буде проведено 23 серпня 2018 року о 10.00 год. на центральній площі міста (біля районного будинку культури).

24 серпня  на центральній площі Героям Майдану смт Теофіполь  відбудуться урочисті та святкові заходи з нагоди 27-річниці Незалежності України та 100-річчя відродження української державності: «Незалежність, демократія воля»:

- о 16. 45 – збір та формування колони, парад вишиванок.

- о 17.00 – урочиста частина та святковий концерт.

- 18.00 - огляд наметів, оформлених в народному стилі, яку представлятимуть представники від кожної сільської ради.

В програмі свята  проходитимуть конкурси між сільськими радами: презентація одягу в етно-стилі «З бабусиної скрині», представлення патріотично-квіткової композиції «Моя квітуча Україна» та «КРАЩИЙ КОРОВАЙ».

Для дітей буде проведено конкурс  дитячих малюнків на асфальті «Живи і люби свій рідний край».

Під час заходів діятимуть: виставка-розпродаж хлібобулочних виробів та святкової випічки «Теофіпольщина –край хліборобів»,  дрібна торгівля у різному асортименті, батути та розваги для дітей.

Частину коштів, отриманих від торгівлі просимо надати під час проведення благодійної акції в підтримку молодої сім`ї, переселенців із зони АТО, які мешкають в селі Рідка.  Їх синочку Рінату 6 рочків і з ним трапилася біда. Діагноз : Артеріосудинна мольформація. Необхідно провести термінову операцію, попередня вартість операції 310 тисяч гривень. Тож не будьмо байдужими та врятуймо разом дитяче життя.

19.30. - 20.30. - виступ української співачки Андріани.

20.30 - 23.30 – вечірня дискотека від популярного гурту «Luxe Band».

Всім керівникам організацій та установ району дано відповідні доручення щодо проведення культурно-масових заходів.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4309 | Переглядів: 258Дата публікації: 15:24 16.08.2018
Версія для слабо- зорих