Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності
Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Поділитися новиною:

Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Управління соціального захисту населення інформує.

Для отримання  реабілітаційних послуг особи, які брали участь в антитерористичній операції, подають до управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання (перебування) наступні документи:

1. Заява встановленого зразка;

2. Копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

3. Копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

 

А постраждалі учасники Революції Гідності подають такі документи:

1. Заява встановленого зразка;

2. Копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

 

Перелік суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації:

 

1. Товариство з обмеженою відповідальністю санаторно-лікувального комплексу «Перлина Поділля»

ЄДРПОУ 33167734,

місцезнаходження: вул. Курортна, 45, смт. Сатанів Городоцького району Хмельницької області,

офіційний сайт: реrlyna.km.ua

ТОВ СЛК «Перлина Поділля» надає послуги із психологічної реабілітації, проживання та трьохразового комплексного харчування під час надання послуг із психологічної реабілітації в умовах стаціонару учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності.

Психологом ТОВ СЛК «Перлина Поділля» буде здійснюватися робота по психологічній реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності в умовах стаціонару, а саме: знайомство, обстеження, визначення морально-психологічного стану особи та розроблення плану занять, групового чи індивідуального за потребою.

ТОВ СЛК «Перлина Поділля» також пропонує проходження інших лікувальних процедур за призначенням лікаря. На території є можливим безперешкодне пересування осіб з інвалідністю. Приміщення оснащенні: санвузлом, душовою кабіною, електропостачанням, теплопостачанням (в опалювальний період), є холодне та гаряче водопостачання, а також в кімнатах є телевізор та холодильник.

 

2. Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»

ЄДРПОУ 26059611,

місцезнаходження: урочище «Туровча лісова»-2, с. Лютіж Вишгородського району Київської області,

офіційний сайт: www.vcpri.com.ua

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі - Центр) здійснює проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, що включає: психологічну діагностику, психотерапію, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психологічну просвіту та інформування, групову роботу.

Центр є державною бюджетною реабілітаційною установою. Проживання учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності передбачається у двоповерхових спальних корпусах змішаного проживання з одномісними та двомісними кімнатами з усіма зручностями. Центр забезпечує трьохразове харчування з дотриманням натуральних добових норм харчування. Має свої дві артезіанські свердловини, каналізаційну насосну станцію, поля фільтрації, котельню, розвинуту мережу тепловодопостачання та водовідведення, пральню, пожежну насосну станцію.

 

3. Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс»

ЄДРПОУ 30652504

місцезнаходження: вул. Гагаріна, 1 а, смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області,

офіційний сайт: www.pivdenks.com

Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» надає послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності на базі санаторію «Орізонт», який розташований в центрі курорту Сергіївка.

Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапія), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Розміщення в 2-, 3-, 4-місних кімнатах з усіма зручностями, п’ятиразове харчування, наявність безкоштовного безпровідного доступу до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у номерах, культмасові заходи, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовічної фортеці м. Білгород-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с. Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгород-Дністровського.

 

4. Дочірнє підприємство «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця»

ЄДРПОУ 02648314

місцезнаходження: вул. Набережна, 1, м. Скадовськ Херсонської області

офіційний сайт: sanatorij.skadovsk.net/

ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» надає послуги із психологічної реабілітації, що включають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), психологічну консультацію та проектування майбутнього, профілактичну та запобігання кризовим явища психологічного стану людини.

Номери з усіма зручностями на 2 чоловіка, дієтичне харчування. Санаторій знаходиться в парковій зоні, в 100 метрах від моря. В наявності кіноконцертна зала, танцювальний майданчик, тренажерний зал, тенісний корт, баскетбольна, волейбольна площадки, більярд, настільний теніс, автостоянка, перукарня, косметичний кабінет, пункт прокату водних велосипедів, лікувальних пляж.

 

Для отримання більш детальної інформації громадяни можуть звернутись до управління соціального захисту населення або за тел. 3-07-93.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4353 | Переглядів: 88Дата публікації: 15:40 29.08.2018
Версія для слабо- зорих