Прес-тур «Співпраця обласної служби зайнятості із підприємцями Хмельниччини»
Прес-тур «Співпраця обласної служби зайнятості із підприємцями Хмельниччини»

Поділитися новиною:

Прес-тур «Співпраця обласної служби зайнятості із підприємцями Хмельниччини»

Однією із інформаційних форм роботи Хмельницької обласної служби зайнятості з роботодавцями є проведення прес-турів для представників засобів масової інформації. 29 серпня, сім журналістів області: телеканал «ТВ7+», «Like TV», інформаційно-аналітичні видання «Подільські вісті», «Поділля News», «Всім», «День за днем», «Шепетівський вісник» мали змогу поспілкуватися з директором обласного центру зайнятості Сергієм Черешнею та відвідати два підприємства м.Шепетівки (ТОВ «Т-Стиль» та підприємство з переробки молока - ФОП Дронь Тетяна Володимирівна»).

«Співпраця з місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення. На сьогодні спостерігається тенденція щодо зростання попиту роботодавців на кваліфікованих працівників. Так, протягом січня – липня поточного року кількість вакансій заявлених роботодавцями до служби зайнятості становить майже 21 тис. За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено роботою  понад 14 тис. громадян. Роботодавці мають можливість скористатися наступними послугами служби зайнятості: професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації населення; зареєструватися в електронному кабінеті роботодавця (www.khm.dcz.gov.ua); організація тимчасової зайнятості; організація масових заходів (ярмарків вакансій, презентацій роботодавця, засідання круглих столів) тощо. Ефективною державною підтримкою для роботодавців є надання компенсації єдиного соціального внеску (ЄСВ)», - повідомив директор Хмельницького обласного центру зайнятості С.Черешня.

Прес-тур розпочався з невеликого підприємства ФОП Дронь Тетяна Володимирівна. У 2018 році колишня безробітна з м.Шепетівки відкрила цех по переробці молока, виробництва масла й сиру. Тетяна Володимирівна дала можливість працевлаштуватися 5 безробітним особам на нові робочі місця та згодом отримати відшкодування єдиного соціального внеску на новостворені робочі місця.

Далі, журналісти побували на підприємстві з пошиття трикотажних виробів ТОВ «Т-Стиль». Наразі підприємство має 5 швейних фабрик – у Рівному, Хмельницькому, Волочиську та Нетішині. А Шепетівська швейна фабрика незабаром стане першим унікальним відкритим виробництвом, поєднаним із фірмовим магазином.

Так, протягом 2017 - 2018 років на фабрику були працевлаштовані 37 осіб з числа безробітних за посадами «швачка», «завідувач виробництвом», «охоронник», «сторож», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». А у 2018 році фахівці Шепетівської міськрайонної філії Хмельницького ОЦЗ та начальник виробництва ТОВ «Т-Стиль» у Шепетівському регіоні Вікторія Потапська організовували робочі зустрічі в Ленковецькій, Грицівській, Судилківській ОТГ з пошукачами роботи та пропонували вакантні посади за професією «швачка». За результатами співпраці працевлаштовані 5 осіб з числа безробітних.

Зазначимо, що подібний захід планується у вересні цього року.

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та

архівної справи ОЦЗ

Хмельницький обласний центр зайнятості

пров. Шевченка,10

м.Хмельницький, Україна, 29000

                                                                                                                                                 тел: +38(0382) 65-74-18 

+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4354 | Переглядів: 93Дата публікації: 09:03 31.08.2018
Версія для слабо- зорих