Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики

Поділитися новиною:

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики

Перший заступник голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петро Вільшинський, керівник апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Олена Ковцун взяли участь в роботі засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

На засідання було винесено питання:

1. Про депутатський запит Голодриги О.М.

2. Про інформацію Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області про результати діяльності на території Теофіпольського району у 1 півріччі 2018 року.

3. Про хід виконання Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Теофіпольського району Хмельницької області на 2016- 2020 роки.

4. Про хід виконання Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017- 2020 роки.

5. Про хід виконання Програми підтримки діяльності Теофіпольського районного військового комісаріату на 2017-2020 роки .

6. Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки хворим нефрологічного профілю Теофіпольського району на 2018 рік.

7. Про скасування рішень районної ради.

8. Про безоплатну  передачу нерухомого майна зі спільної власності сіл, селищ Теофіпольського району у комунальну власність територіальної громади Лідихівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

9. Про безоплатну передачу нерухомого майна зі спільної власності сіл, селищ Теофіпольського району у комунальну власність територіальної громади Михиринецької сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

10. Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та фахівців комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Теофіпольської районної ради Хмельницької області.

11. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно- територіального утворення села Кунча на території Кунчанської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

12. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно- територіального утворення села Дмитрівка на території Кунчанської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гаврилівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів).

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної : ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Гаврилівської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів).

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Карабіївської сільської ради Теофіпольського району Хмельницької області (за межами населених пунктів.

16. Про внесення змін до плану роботи районної ради на 2018 рік.

17. Про встановлення двоставкових тарифів на послуги з теплопостачання.

18. Різне.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4372 | Переглядів: 118Дата публікації: 14:25 04.09.2018
Версія для слабо- зорих