Серпнева статистика
Серпнева статистика

Поділитися новиною:

Серпнева статистика

Теофіпольський ДРАЦС інформує

Закінчилось літо. Проводжаючи його, ми зробили деякіпідрахунки, підвели риску під його останнім місяцем.Що ж нам приніс серпень? У цьому місяці по Теофіпольському району було зареєстровано народженнядесяти хлопчиків та одинадцятьох дівчаток.

Дванадцять свідоцтв про народження було вручено безпосередньо у пологовому будинку. Батьки мають можливість одержати документи для реєстрації проживання новонародженої дитини, ще до виписки матері з пологового будинку.Цією послугою скористалосьсім сімей.

Хлопчиків у цьому місяці називали: Матвій, Макар, Ілля, Назар, Костятнтин, Микола, Нікіта, Сергій, Ярослав.Дівчаток-Мілана, Дана, Ілона, Златослава, Мирослава, Софія, Яна, Поліна, Богдана. Одинадцятеро дітей народилися першими в своїх сім'ях, троє -другі за рахунком, п'ятеро-треті, а одна дитина п'ята. А одній сім'ї лелека у серпні подарував двійню.

Найстаршим батькам виповнилосьпо сорок вісім та тридцять вісім років.Наймолодшому татові-двадцять один, а мамі - всього вісімнадцять.

Що ж до смертей, то у цьому місяці у нашому районі померло тридцять чотири особи.Тринадцять чоловіків та двадцять одна жінка. Наймолодшому чоловікові виповнилось всього сорок два роки, найстаршому-дев'яносто чотири. Шестеро чоловіків померли ще у працездатному віці.Дуже прикро, але у цьому місяці від утоплення загинуло дві дитини. Серед померлих жінок, найстаршій- дев'яносто сім років, а наймолодшій виповнилось п'ятдесят чотири роки.

Останнього літньогомісяця на рушничок стало дев'ять пар. Для однієї нареченої серпневий шлюб став вже другим. Всі інші наречені вступили в шлюб вперше.Найбільша різниця у віці наречених-двадцять чотири роки.Нареченому сорок три роки, а наречена тільки но досягла  вісімнадцяти.

У цьому місяці нашим відділом було зареєстровано сім розірвань шлюбу та виконано три судових рішення про розірвання шлюбу та проставлено відповідні відмітки у актових записах про шлюб.

Було також зареєстровано одну зміну імені, та засвідчено апостилем один документ

Нагадуємо, що громадяни, які не бажають витрачати час на відвідування органів ДРАЦС, можуть отримати більшість послуг в режимі он-лайн. Для цього достатньо зайти на«Он-лайн будинок юстиції» за адресою https://online.minjust.gov.ua і замовити потрібну послугу. Все це можна зробити прямо в себе вдома або у офісі.  На порталі «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» Ви можете записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час, задати питання в онлайн режимі, подати заяви на реєстрацію актів цивільного стану .

Теофіпольський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиціїприймаєофіційні документи, що видаються органами юстиції та судами, а також документи, що оформлюються нотаріусами України, для проставлення апостиля.

    О.Архіпович, начальник відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

 

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4381 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:38 05.09.2018
Версія для слабо- зорих