День фізкультури та спорту відзначили в районі
День фізкультури та спорту відзначили в районі

Поділитися новиною:

День фізкультури та спорту відзначили в районі

7 вересня 2018 року, в актовому залі Теофіпольської селищної ради, було нагороджено кращих з кращих: працівників фізичної культури і спорту, вихованців дитячо-юнацької спортивної школи, учнів шкіл Теофіпольщини, спортсменів-ветеранів спорту.

Традиційно у другу суботу вересня Україна святкує День фізкультури та спорту. Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації та розвитку, наслідує славні традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів юних сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака утвердження в суспільстві ідеалів людської краси й духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до самовдосконалення.

З вітальним словом до спортсменів звернулися: голова Теофіпольської районної організації профспілки працівників освіти та науки Ніна Киричок, спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Леонід Триндюк, директор ДЮСШ Вадим Ништ. Вони побажали присутнім мужності, наполегливості, нових спортивних звершень, наснаги, терпіння, здобутків та віри у перемогу. Зазначили, що розвиток професійного спорту є основою для розвитку і збереження здоров’я нації. Побажали усім міцного здоров’я, добра і щастя, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Кращим спортсменам, тренерам, викладачам, учням вручено Почесні грамоти та подяки Хмельницької облдержадміністрації, Теофіпольської райдержадміністрації та районної ради.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4395 | Переглядів: 180Дата публікації: 12:37 07.09.2018
Версія для слабо- зорих