Відбулася робоча нарада
Відбулася робоча нарада

Поділитися новиною:

Відбулася робоча нарада

11 вересня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський провів нараду на якій було обговорено питання щодо проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів».

Інженер з використання водних ресурсів Шепетівського МРУ водного господарства Борис Зон повідомив, що 15 вересня 2018 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Сlean Веach dау). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня, і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям для річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до заходу з прибирання узбереж - Міжнародного дня чистих берегів. Держводагентство долучається до цієї екологічної акції і вважає за доцільне підтримати ініціативу проведення такого заходу і в Україні.

По завершенню наради було вирішено забезпечити організацію та проведення прибирання прибережних захисних смуг уздовж річок та навколо водойм району залучивши до екологічної акції голів сільських, селищних рад, місцеве населення, зокрема шкільну та учнівську молодь, та провести відповідну роз'яснювальну роботу про дбайливе ставлення до водних об'єктів.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4404 | Переглядів: 115Дата публікації: 10:14 11.09.2018
Версія для слабо- зорих