Привітали рятівників району
Привітали рятівників району

Поділитися новиною:

Привітали рятівників району

14 вересня 2018 року перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський привітав працівників та ветеранів Теофіпольського районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області з Днем рятівника, який в Україні відзначають 17 вересня.

У своєму вітальному слові Петро Григорович зауважив, що це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні працівники Теофіпольського районного сектору Головного управління  Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж, наслідків паводків працівники 36 Державного пожежно-рятувального посту  неодноразово доводили свою високу професійність.  Також, Петро Вільшинський висловив щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку. Побажав усім доброго здоров’я, щастя та благополуччя.

Кращих представників цієї професії було нагороджено спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4433 | Переглядів: 151Дата публікації: 16:20 14.09.2018
Версія для слабо- зорих