Пам’ять житиме вічно…
Пам’ять житиме вічно…

Поділитися новиною:

Пам’ять житиме вічно…

Сьогодні в Теофіполі відбулося покладання квітів до меморіального комплексу воїнам-визволителям, вічного вогню, з нагоди Дня партизанської слави в Україні.

Участь у заході взяв перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський, працівники апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, організацій району, громадськість.

22 вересня на Теофіпольщині, як і по всій Україні люди відзначають День партизанської слави.

Встановлення цього дня – це визнання великого подвигу партизанів і підпільників у роки Великої Вітчизняної війни 1941 — 1945 років, їх вкладу в перемогу над фашистськими загарбниками.

Це – свято людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. В цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок.

Перемога України разом з іншими націями була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни.

Антифашистський опір Українського народу - це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

В ході заходу присутні вшанували пам’ять загиблих партизанів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника загиблим учасникам партизанського руху.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4479 | Переглядів: 141Дата публікації: 12:52 21.09.2018
Версія для слабо- зорих