Президент наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН
Президент наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН

Поділитися новиною:

Президент наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії ООН

Президент особливо підкреслив, що під час низки зустрічей, які він провів в рамках заходів на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН, також висловлювалась підтримка в цьому питані. «Всі «за», крім Росії. Вона боїться. Вона вже починає платити за санкції, за злочини», - додав він.

Президент Петро Порошенко наголошує на підтримці ініціативи України про запровадження на Донбасі миротворчої місії під егідою ООН. На зустрічі з лідерами української громади в США в рамках робочої поїздки до Сполучених Штатів, Глава держави розповів, що сьогодні виступав на заході високого рівня щодо діяльності ООН з підтримання миру в рамках участі у 73-й сесії Генеральної Асамблеї ООН, де наголосив на необхідності запровадження миротворчої місії ООН на Донбасі.

Він зауважив, що і міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд під час цього заходу наголошувала на необхідності запровадження миротворчої місії ООН.

Президент особливо підкреслив, що під час низки зустрічей, які він провів в рамках заходів на 73-й сесії Генеральної асамблеї ООН, також висловлювалась підтримка в цьому питані.

«Всі «за», крім Росії. Вона боїться. Вона вже починає платити за санкції, за злочини»,  - додав він.

За словами Президента, це стало можливими тому, що в нас є велика солідарність.

«Я впевнений, що відведений нам шлях ми пройдемо разом. І це є шлях до нашої з вами перемоги. Адже ми захищаємо свою українську рідну землю, свою українську рідну мову. І гарантом, і запорукою нашої незалежності є своя українська рідна армія»,  - сказав Петро Порошенко.

Джерело: https://www.president.gov.ua/news/prezident-nagoloshuye-na-pidtrimci-iniciativi-ukrayini-pro-z-49914

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4493 | Переглядів: 72Дата публікації: 08:08 26.09.2018
Версія для слабо- зорих