Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує
Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує

Поділитися новиною:

Відділ «Теофіпольського бюро правової допомоги» інформує

У середу 26 вересня 2018 року в рамках роботи мобільного консультаційного пункту Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги начальник – Оксана Біла та головний спеціаліст – Алла Казюк відділу «Теофіпольського бюро правової допомоги» взяли участь у «виїзному» прийомі громадян на базі Воронівецької сільської ради Теофіпольського району для надання правової допомоги та юридичних консультацій жителям громади.

Фахівцями Бюро проведено робочу зустріч і тематичну бесіду з сільським головою Миколою Снігуром, на якій обговорено перспективи співпраці та налагодження скап-зв’язку щодо дистанційного консультування громадян, які проживають на території Воронівецької сільської ради.

Крім того, проведено бесіду з працівниками Воронівецької сільської ради та працівниками ФАП с.Воронівці щодо отримання громадянами безоплатної первинної допомоги та доступу до безоплатної вторинної правової допомоги згідно Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Під час перебування в сільській місцевості проведено вуличне інформування про діяльність Бюро та види послуг, що надаються установою, роздані інформаційні буклети на правову тематику.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4509 | Переглядів: 118Дата публікації: 11:09 27.09.2018
Версія для слабо- зорих