«Зупинимо булінг разом!»
«Зупинимо булінг разом!»

Поділитися новиною:

«Зупинимо булінг разом!»

У середу 26 вересня 2018 року, фахівці відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» - Оксана Біла та Алла Казюк взяли участь у право освітньому заході, який проходив на базі Воронівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів-старшокласників.

В межах загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО»! проводиться інформаційна кампанію #СтопБулінг, яка орієнтована на дітей та їх батьків. Тому й захід у школі був присвячений темі : «Зупинимо булінг разом!»

Обговорювалося такі питання: що таке булінг?, що робити якщо ви стали свідком булінгу?, що таке кібербулінг?, куди звертатися, якщо ви стали жервою булінгу?, яка відповідальність перебачена за булінг?. Під час бесіди із школярами наводилися приклади, різні життєві ситуації, шляхи вирішення яких фахівці шукали спільно із старшокласниками.

Крім цього, проведено робочу зустріч з директором Воронівецької ЗОШ I-III ступенів  – Галиною Іванчук, під час якої досягнуто домовленості про проведення правоосвітніх заходів для учнів та педагогічного колективу на майбутнє, а також повідомлено про зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», якими значно розширено коло осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Старшокласникам роздані буклети на правову тематику «Твої права-твій захист» та «Зупинимо булінг разом!».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/4510 | Переглядів: 115Дата публікації: 11:13 27.09.2018
Версія для слабо- зорих